Başak Yapı Malzemeleri 2001 yılında kurulmuştur. Firmamız yapı sektörünün önde gelen birçok markasını aynı çatı altında toplayarak müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Her türlü konut ya da işyerinin tadilatında tespit, proje, satış ve uygulama hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca toptan kanalında Trakya bölgesindeki bayilerine de hizmet götürmektedir.

Mağazamıza geldiğinizde yapacağınız tek şey bizlere hayalinizde canlandırdığınız mekanı anlatmanız olacaktır. Siz kahvenizi içene kadar seçeceğiniz ürüne göre projelendirmeniz yapılıp gerçeğe yakın üç boyutlu çizimle size mekanınız hazırlanacaktır. Evinizin tüm yaşam mekanlarına hitap eden tasarım, malzeme ve uygulama hizmetlerini vermekteyiz.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, kişiye özel çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetleri sunmaktır.


Şirket olarak faaliyet gösterdiğimiz alanda yıllardır kalite, hizmet ve tedarikte “en iyi olma” çabamız ile gücümüzü sürekli arttırmak, hizmet kalitemizi sürekli ilerletmektir.